Preparat do powiększania ust

Na rynku wszelkich preparatów medycyny estetycznej i kosmetologii znajduje się wiele produktów, które w efekcie końcowym mają przyczynić się do optycznego powiększenia ust, zgodnie z oczekiwaniami pacjentki. W poniższym tekście postaram się przedstawić w kilku zdaniach jeden z tego typu preparatów, który oprócz modelowania ust pozwala również na ich odmłodzenie.

Jak działa wypełniać Juvederm Ultra Smile?

juvederm ultra smile wypełniaczPrzede wszystkim, mechanizm działania produktu Juvederm Ultra Smile wypełniacz, opiera się na kwasie hialuronowym, który został poddany restrykcyjnemu procesowi pozyskiwania. Dzięki temu produkt ten nie charakteryzuje się ziarnistą strukturą, a co za tym idzie, podczas iniekcji łatwo przepływa do wypełnianych miejsc, nadając im wygląd cechujący się naturalnością i odczuciem gładkości. Dzięki temu jednorodnemu, plastycznemu żelowi możemy przywrócić ustom objętość, uwypuklić ich kontur lub nadać właściwego kształtu obrysowi ust. Sam efekt działania preparatu jest naprawdę szybki, a dodatkowo, ze względu na dobre sieciowanie kwasu hialuronowego, nie ulega degradacji przez okres sięgający nawet dwunastu miesięcy. Preparat doskonale sprawdzi się, gdy chcemy dodać ustom objętości, osiągnąć symetrię między dolną i górną wargą, uwypuklić kontur ust, podnieść kąciki lub tzw. „łuk kupidyna”. Juveder Ultra Smile znajduje również zastosowanie przy wypełnianiu zmarszczek palacza i w chwili, gdy chcemy nadać skórze zdrowego, aksamitnego wyglądu.

Producenci omawianego powyżej preparatu, zdając sobie sprawę z tego, że aplikacja piękna powinna być również możliwie jak najbardziej komfortowa, wzbogacili skład substancji o lidokainę, czyli środek znieczulający, który zapewni maksymalny komfort w trakcie zabiegu, ale również i po jego zakończeniu.