Potrzebowałam grubego sznurka do wieszania prania

Zbliżało się lato czyli czas, gdy pranie wywieszone na zewnątrz schnie szybciej niż w mieszkaniu. Ponieważ posiadam duży taras, a w nim sporo drzew postanowiłam rozwiesić sznurek na pranie pomiędzy nimi. Musiałam tylko znaleźć odpowiedni sznurek, który wytrzyma ciężar mokrych ubrań. Koleżanka poradziła mi, że testowała już wiele sznurków i najlepiej spełnia swoją rolę sznurek bawełniany. Postanowiłam taki kupić.

Gdzie kupić sznur z bawełny?

sznurek bawełniany grubyWybrałam się do kilku pasmanterii w okolicy i niestety nigdzie nie mogłam trafić na odpowiedni sznurek. Wszędzie były dostępne tylko cieniutkie sznureczki, które ciężko byłoby nawet przywiązać do konarów drzew. Postanowiłam pomóc sobie internetem. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: sznurek bawełniany gruby i zaczęłam przeglądać wyniki. Mogłam kupić sznurek online, ale dostawa była taka droga, że zupełnie mi się to nie opłacało. Całe szczęście, trafiłam na gazetkę jednego z marketów w okolicy. Akurat mieli taki sznurek w promocji. Od razu się tam udałam i go kupiłam. Taki gruby bawełniany sznur idealnie pasował. Rozciągnęłam go między drzewami. Mogłam zawiązać go na mocnego supła. Sznurek był sztywny i nie uginał się pod ciężarem mokrych ubrań. Ponieważ był bawełniany po nasiąknięciu wodą z ubrań szybko sechł i nie niszczył się. Sznurek bawełniany dobrze też oddziałuje na ubrania. Przede wszystkim nie odkształca ich. 

Byłam bardzo zadowolona z mojego grubego, bawełnianego sznurka. Jest bardzo trwały i trudno go uszkodzić. W dodatku okazał się być przydatny nie tylko przy wieszaniu prania, ale także przy wykonywaniu innych obowiązków domowych. Taki sznurek jest w zasadzie uniwersalny. Sama poleciłam go już wielu moim koleżanką, gospodynią domowym. Korzysta z niego nawet mój mąż przy sprzątaniu i układaniu rzeczy w garażu.