Pieczątka imienna wykonana w szybkim czasie

Kiedy zatrudniałem się w tej firmie, to jakoś nie zakładałem, że uda mi się w tak krótkim czasie dostać awans. W dziale było kilkudziesięciu pracowników i każdy miał równe szanse. Ja jednak wykazywałem się ogromnym talentem sprzedażowym i to przyczyniło się do mojego sukcesu.

Pieczątka wykonana przez dobrą bydgoską firmę

pieczątki bydgoszczZostałem doradcą klienta biznesowego, przez co miałem zarabiać dwa razy tyle a dodam, że wcześniej na zarobki nie mogłem też narzekać. Szef kazał mi wyrobić pieczątkę imienną, którą będę musiał stawiać na zawartych przeze mnie umowach z nowymi i bieżącymi klientami. Wszystko miałem załatwić na własną rękę i znalazłem firmę, która wykonywała pieczątki Bydgoszcz oferowała kilka takich punktów, ja jednak zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy, w której zawsze szef zamawiał pieczątki. Pojechałem tam osobiście, ponieważ chciałem wszystkiego dopilnować. Miałem dość trudne w pisowni nazwisko i wiele osób popełniało błędy je pisząc. Pieczątka miała być prosta. Miała być na niej informacja o moim stanowisku, imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zleciłem wykonanie pieczątki i dostałem informację, że mogę ją odebrać już następnego dnia rano. Byłem zaskoczony tak sprawnym działaniem tej firmy, ale cieszyłem się, ponieważ bardzo zależało mi na czasie. Następnego dnia w drodze do pracy zahaczyłem o tę firmę i odebrałem pieczątkę. Wszystkie dane się zgadzały. Odebrałem fakturę, którą zaniosłem księgowej. Firma płaciła za wykonanie tej pieczątki.

Jako doradca klienta radziłem sobie znakomicie. Udawało mi się podpisać dużo umów każdego miesiąca, co również przekładało się na wysokość mojej pensji. Szef był zachwycony a ja chciałem, żeby nigdy nie pożałował swojej decyzji o awansowaniu mnie na wyższe stanowisko w pracy.