Paczki świąteczne jako nagroda dla klientów

Jak co roku przyszedł czas, żeby zrobić podsumowanie, sprawdzić co udało się osiągnąć a co nie, co należy zmienić lub poprawić. Co roku także nagradza się najlepszych pracowników. Tym razem jednak i dla klientów przygotowaliśmy coś specjalnego, żeby ich jakoś wyróżnić.

Paczki świąteczne ze słodyczami

paczki świąteczne dla klientówByły to mianowicie paczki świąteczne dla klientów. W takiej paczce znajdowały się różne rzeczy. Były w nich czekoladki, cukierki, inne słodkości, dobra kawa, czy herbata. Kupowane wszystko było w hurcie bo dzięki temu taniej wyszło, a i wybór był większy niż w wielu supermarketach. Do tego dochodziły różne drobne gadżety firmowe, takie jak długopisy, ołówki i smycze na klucze. Całość nie była oczywiście bardzo droga, gadżety firmowe i tak znajdowały się na naszym wyposażeniu, a zakup kilku słodkich rzeczy nie jest kosztowny. Trzeba było jeszcze takie paczki ładnie spakować i ozdobić, żeby robiły dobre wrażenie. Następnie paczki świąteczne dla klientów zostały ustawione na stole i czekały na rozdanie. Tym co działają w okolicy zostaną one dostarczone bezpośrednio, natomiast do tych co zamawiają towary online zostaną one wysłane pocztą kurierską. Tym sposobem każdy powinien dostać paczkę na czas jeszcze przed świętami. Pierwsze opinie na temat paczek były dla nas bardzo budujące, wszystkie były pozytywne! Klienci zupełnie się nie spodziewali, że dostaną jakikolwiek prezent. Nawet jeśli nie było to nic wielkiego to i tak liczy się pamięć i to, że w jakiś sposób chcieliśmy nagrodzić ich pracę.

W przyszłym roku na pewno też zrobimy takie paczki świąteczne, skoro cieszą się one takim zainteresowaniem. Ich przygotowanie nie było trudne ani kosztowne, więc firma nic nie straciła. Mamy teraz czas żeby przemyśleć co się w nich znajdzie.