Makijaż permanentny

Opowiadania pracoholiczki i makijaż permanentny

Mam chwilę czasu, więc mogę sobie przysiąść i do Was coś napisać. Zawsze lubiłam Poznań ze względu na ogólnodostępność różnych salonów kosmetycznych. Bardzo o siebie dbałam i zależało mi na tym, aby zabiegi z których korzystam były wykonywane na należytym poziomie.

Makijaż permanentny i nie muszę się malować!

Makijaż permanentnyMoja dobra kosmetyczka znała się na rzeczy i miałam do niej pełne zaufanie. Była sprawdzona, bo ten salon kosmetyczny poleciła mi moja przyjaciółka. I ja również byłam zadowolona z jej pracy. Dzięki niej mogłam znów odzyskać młodość, i dodać mojej twarzy wigoru i składników odżywczych. Ostatnio mezoterapia igłowa chodziła mi po głowie, i debatowałam nad tym, czy jest mi już potrzebna, czy jeszcze trochę się wstrzymać. Niby nie wyglądałam najgorzej, ale takie zabiegi przecież chyba nie zaszkodzą? Oprócz tego co miesiąc wykonywałam manicure hybrydowy , by nie męczyć się co dwa dni ze zmywaczem, i ponownym malowaniem paznokci. Było to bardzo wygodne rozwiązanie, bo taki manicure trzymał się bardzo długo, a do tego jego kolor było o wiele bardziej intensywny, niż po zastosowaniu zwykłego lakieru. Szkoda, że kiedyś czegoś takiego nie było, bo chodziłam z obdrapanym lakierem często, bo nie miałam kiedy sobie nawet pomalować. Zawsze byłam bardzo zapracowaną osobą, ale teraz znajduje te dwie godziny w miesiącu, aby skupić się tylko na sobie. Przynajmniej mam makijaż permanentny , więc nie muszę tak rano wstawać, aby się ogarnąć.Wszyscy mówią mi, że jestem pracoholikiem, i jest to niestety prawda. Jak już coś zaczynam, to muszę skończyć jak najszybciej. Nienawidzę uczucia, że jeszcze coś mam do zrobienia, i chce jak najszybciej pozbyć się wszystkich obowiązków.

Ludzie lubią to wykorzystywać, i często dodają mi dodatkowej pracy, bo wiedzą, że ja się tym wszystkim kompleksowo zajmę. Fakt, wszystkie kodeksy i przepisy mam w małym palcu, ale czy to znaczy, że wszystko mam robić ja? Chciałabym, żeby i pracownicy wykazali więcej inwencji.

Jeśli chcesz makijaż permanentny, to zajrzyj na stronę: www.salonprovence.pl