Niezastąpione dla profesjonalistów i amatorów elektronarzędzia

Pilarka tarczowa to elektronarzędzie kojarzone zazwyczaj z cięciem drewna. Zdarzają się jednak wielofunkcyjne modele, które doskonale sprawdzają się także przy pracy z płytkami ceramicznymi, aluminium, a także z metalem. Poradzą sobie nawet z cięciem twardego betonu. Najlepsze dla profesjonalistów do warsztatu stolarskiego lub na plac budowy, sprawdzą się także w rękach amatora.

Innowacyjne działanie polecanej pilarki hitachi c7ss

polecana hitachi c7ssFirma, która do wielu lat zajmuje się produkcją elektronarzędzi na całym świecie jest Hitachi. Japońska, innowacyjna  marka, która znana ze stosowania zaawansowanych technologii jest między innymi producentem pilarek tarczowych. Najbardziej polecana hitachi c7ss, posiada wszechstronne zastosowanie, dlatego jest często kupowana przez klientów. Opływowy kształt i niewielka waga 3,4kg sprawia, że pilarka Hitachi jest bardzo poręczna i nie męczy użytkownika podczas długiej pracy. Na komfort użytkowania wpływają także bardzo dobre zabezpieczenia przeciwpyłowe, czyli osłona tarczy. Dodatkowo posiada adapter, do którego możemy podłączyć urządzenie odpylające usuwające odpady np. z drewna. Ponadto silnik o mocy 1050W ma możliwość pracy z dużym obciążeniem, np. podczas przepiłowywania mokrego, grubego drewna.  W razie potrzeby cięcia równoległego, urządzenie posiada odpowiednią do tego prowadnicę. Poza tym zestaw składa się z klucza hex oraz niezbędnej instrukcji obsługi.

Swoim klientom, marka Hitachi udziela 3 letniej gwarancji. Skorzystanie z niej jest możliwe dzięki zarejestrowaniu się na stronie www producenta. Pilarka c7ss dostępna jest nie tylko w stacjonarnych marketach budowlanych, ale także u doświadczonych, autoryzowanych sprzedawców online, którzy proponują produkty tej marki w konkurencyjnych cenach.