Najlepszy dom dla rodziny

Od razu po ślubie z mężem kupiliśmy sobie mieszkanie. Wtedy myśleliśmy, że spędzimy w nim całe życie. Jednak gdy z czasem pojawiły się dzieci zaczęliśmy coraz częściej myśleć o kuponie domu. Mąż do tego zmienił pracę i zaczął lepiej zarabiać także nasze plany zaczęły być coraz bardziej realne.

Nowy dom modułowy

domy modułoweZaczęliśmy więc myśleć nad tym czy może lepiej będzie kupić coś gotowego czy też może budować swój dom od podstaw. Zależało nam bardzo na czasie i żeby jak najszybciej zamieszkać w domu. Wtedy też zaczęłam czytać różne opinie w internecie na temat budowy a także kupna domu. Okazało się, że są domy modułowe, które można postawić na swojej działce bardzo szybko. A do tego koszt takiego domu nie jest wcale wyższy niż standardowy. Gdy zaczęłam je oglądać po kolei to stwierdziłam, że są to tak nowoczesne budowle, że jest to pod wieloma względami dużo lepsze wyjście niż zbudowanie standardowego domu. Zaczęliśmy więc z mężem szukać odpowiedniej działki w dobrej lokalizacji. Chciałam żeby dzieci miały dosyć blisko do przedszkola a potem do szkoły. Mieliśmy z mężem sporo szczęścia bo szybko znaleźliśmy coś dobrego. Potem szukaliśmy już tylko firmy, w której można zamówić domy modułowe. Okazało się, że jedna z nich znajduje się blisko naszego miasta. Ja myślałam, że taki dom powstanie w mniej więcej pół roku. A jednak byłam bardzo miło zaskoczona gdy okazało się, że możliwe, że już za miesiąc wszystko będzie gotowe.

Wybraliśmy niezbyt duży dom. Zależało nam na tym żeby był spory salon a także żeby chłopcy mieli swoje pokoje. Pracę przebiegały bardzo sprawnie. Budowa tego domu polegała na tym, że już całe gotowe elementy zostały montowane. Dzięki temu czas tego wszystkiego nie był długi. Gdybym miała jeszcze raz się decydować na budowę to wybrałabym ten sam projekt.