Modna spódnica dostępna online

Pracuje w marketingu, w biurze z open spacem. Często nasza praca polega na wyjazdach do klienta co wiąże się również z odpowiednim dress kodem. Na co dzień jednak możemy nosić to co chcemy. Nie ma problemu, żeby były to krótkie spodenki. Ostatnio jednak moja koleżanka oczarowała mnie swoją stylizacją z tiulową spódnicą. 

Modowe zakupy przez internet

spódnica tiulowa sklep onlinePowiem szczerze, że nie spodziewałam się, że spódnica tiulowa może dobrze wyglądać na dorosłej osobie. Zawsze kojarzyło mi się to z kreacjami dla małych dziewczynek i baletnic. Ale całkowicie zmieniłam zdanie jak zobaczyłam koleżankę w długiej tiulowej spódnicy, która swoim wyglądem przypominała cygankę, w dobrym tego słowa znaczeniu. Postanowiłam również dokonać zakupu podobnej. Niestety moja praca ma takie godziny, że mam problem z wybraniem się do galerii na poszukiwania. W związku z tym co mi pozostało? Najlepiej połączyć dwa hasła spódnica tiulowa sklep online. Tak też zrobiłam i wybrałam się na zakupy online. Wiem, że to nie taka sama frajda jak przymierzyć te rzeczy, ale jednak też zawsze coś fajnego można wypatrzeć. Okazuje się, że spódnica tiulowa sklep online to hasło oferujące bogactwo kolorów i wzorów na ekranie. Najchętniej wzięłabym z pięć takich spódniczek, ale jako, że w ostatnich czasach są one modne to również ceny też mają wyższe i to nawet mimo miesiąca wyprzedaży. Jednak nie są one na tyle wygórowane, żeby nie zrobić zakupów. Co też uczyniłam. 

Spódnica została zamówiona. Kolor szary, ponieważ stwierdziłam, że będzie pasował do większości stylizacji. Co prawda korciło mnie, żeby zamówić jeszcze jedną w kolorze granatu ze srebrną nitką, ale uznałam, że jednak jest zbyt strojna. Nie mam zaplanowanych w najbliższym czasie żadnych imprez, a nie chce, żeby się w szafie kurzyła. 

Opublikowany w: Moda