Konstrukcja stalowa w Inowrocławiu

Razem z mężem jakiś czas temu, około dwóch i pół tygodnia temu dokładnie – postanowiliśmy, iż jest to najwyższy czas na przeprowadzenie remontu u nas w domu. Było bardzo dużo rzeczy do zrobienia, na początku postanowiliśmy się zająć domem na zewnątrz – było dużo pracy do zrobienia.

Potrzebowaliśmy konstrukcję stalową do naprawy domu

konstrukcje stalowe inowrocławDom wymagał gruntownego remontu, jest on stosunkowo stary a my nigdy wcześniej nie robiliśmy remontów. Czekało nas bardzo dużo zmian. Na początku musieliśmy zdecydować od czego zacząć, było bardzo dużo pracy do zrobienia. Nasz dom jest spadkiem po babci. Jest stary ale ogromny, posiada dwie kondygnacje plus strych, do tego dochodzi jeszcze piwnica. Dom ma potencjał jednym słowem. Jednak remont z racji na wielką powierzchnię też musi być bardzo duży. Postanowiliśmy, że na pierwszy ognie pójdzie zewnętrzna strona domu. Do prac niezbędne było rusztowania. Wiadomo będą to roboty wykonane na wysokości. Dodatkowo takie konstrukcje stalowe będą nam potrzebne na bardzo długi okres czasu, ponieważ zaplanowaliśmy bardzo dużo prac, które na pewno będą bardzo wymagające i czasochłonne. W celu zakupu lub też wynajęcia – musiałam wszystko przekalkulować najpierw – rusztowania, wpisałam w najbardziej popularną i doskonale znaną wszystkim wyszukiwarkę internetową następującą frazę – konstrukcje stalowe inowrocław. Gdzie Inowrocław to oczywiście miasto, w którym mieszkamy i gdzie znajduje się nasz dom. Znalazłam odpowiednią firmę bardzo szybko. Zajmowali się sprzedażą i wynajmę konstrukcji.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na wynajem takiego rusztowania, było to bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki niemy wykonaliśmy elewację całego budynku, zmianę dachu na całkiem nowy oraz wymianę wszystkich naszych starych okien na nowe plastikowe.