Impreza kawalerska była najlepsza

Brałem ślub dwa miesiące temu. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Przygotowywaliśmy się z Asią do tej uroczystości prawie rok. Wszystkie terminy są odległe a trzeba zamawiać rezerwacje. Myślałem, że się nie doczekam tej ważnej uroczystości. Zupełnie się też nie spodziewałem, że mój świadek przygotuje dla mnie niezapomnianą imprezę.

Mazury są idealne na imprezy

wieczór kawalerski mazuryMówił, że nie będzie miał czasu zorganizować wieczoru kawalerskiego więc zupełnie się na to nie nastawiałem. Trochę było mi przykro bo wiedziałem, że Asia będzie miała fajną imprezę ale stwierdziłem, że to nie jest najważniejsze. Ostatecznie Asia o wszystkim wiedziała i była zamieszana w spisek. Pojechaliśmy z Asia na weekend na mazury. To miał być nasz ostatni narzeczeński wypad a na miejscu okazało się, że Asia wraca a ja zostaje z moimi kumplami. Nie mogłem w to uwierzyć. Wieczór kawalerski mazury był dla mnie niezapomnianą niespodzianką. Chłopacy super wszystko przygotowali. Mieliśmy fajny nocleg i imprezowaliśmy do białego rana w swoim towarzystwie. Wszystko fajnie się udało a w niedziele wieczorem wracaliśmy do domu pociągiem. W trakcie drogi wspominaliśmy nasze różne wspólne wypady i imprezy, które przez tyle lat nas łączyły. Znałem się z chłopakami od gimnazjum. Mieliśmy na swoim koncie już kilka kawalerskich ale wydaje mi się, ze mój był najlepszy. Moja Asia także mnie zaskoczyła. Nie sądziłem, że tak się zaangażuje i poświęci przygotowaniom.

Byłem jej bardzo wdzięczny za taką niespodziankę. Ja Także brałem udział w przygotowaniach do jej panieńskiego chociaż zupełnie o tym nie wiedziała. Załatwiłem dziewczynom lokal i limuzynę. Zależało mi żeby moja Asia świetnie się wybawiła. Mieliśmy do siebie zaufanie, znaliśmy się wiele lat i wiedziałem, ze mogę jej ufać.