Ile kosztuje Hexagon 4.0?

Rowery górskie są pojazdami uniwersalnymi i dają sobie radę z każdą nawierzchnią i w każdym terenie. Bowiem dobremu rowerowi górskiemu nie robi różnicy, czy przemierza leśne ścieżki, czy betonowane nawierzchnie, jakie spotykamy w miastach. 

Górski Hexagon 4.0 od Krossa 

kross hexagon 4.0W ofercie Krossa znajdziemy aż dwie serie jednośladów górskich, mianowicie Hexagon oraz Level. Pierwsza z nich jest o tyle ciekawsza, iż mamy tu do czynienia z rowerami w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście przy zachowaniu wysokiej jakości osprzętu i dbałości o szczegóły konstrukcyjne. Najlepszym rowerem, który pokazuje poziom tej serii jest Hexagon 4.0. Jest to typowo rekreacyjny rower przeznaczony do jazdy w trudniejszym terenie. W przypadku tego modelu możemy też wybrać między kołami w rozmiarze 27,5 cala, a tymi 29-calowymi. Jest to opcja gratisowa i nie rzutuje na cenę. Kross Hexagon 4.0 jest wyposażony w bardzo dobrej jakości amortyzator z 75-milimetrowym skokiem, a także mechaniczne hamulce tarczowe. Cena katalogowa „czwórki” to tysiąc siedemset złotych, natomiast poza sezonem zapewne uda się nam go nabyć jakieś sto, może dwieście złotych taniej. Mimo, że Hexagon 4.0 jest zaliczany do grona rowerów budżetowych, to nie sugeruje tego ani jego design, ani tym bardziej osprzęt i użyte komponenty. To rower dla wszystkich, którzy lubią codzienne przejażdżki, jak też dla tych, którzy chcą mieć tani, acz dobry, środek transportu. Bowiem w miastach coraz więcej osób przesiada się z samochodu na jednoślad.

Wielu z nas zapewne spotkało się z marką Kross i nic dziwnego, ponieważ jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych producentów w naszym kraju. Klienci chwalą markę nie tylko za jakość wykonania, ale także za idealny mariaż jakości i ceny.