Diler sprzętu na budowy Case

W środowisku budowlanym marka CASE jest znana i szanowana za świetny stosunek jakości do ceny. Praktyczne i zwrotne koparki, mini ładowarki, ciągniki oraz wiele innych sprzętów, znajduje się w ofercie firmy. Krajowy diler maszyn budowlanych i do prac ziemnych, posiada najnowsze modele, możliwość pożyczek, zakupu na raty oraz leasingu. U dilera dostaniemy też części zamienne.

Autoryzowany sprzedawca i dostawca koparek CASE

diler caseNa budowie nie może zabraknąć koparko – ładowarki. Równie ważny jest spychacz i inne sprzęty. Przy dużych inwestycjach pracuje jednorazowo kilka maszyn. Dzięki temu inwestorzy i deweloperzy mogą spać spokojnie oczekując na zyski ze sprzedaży. Diler case dostarcza profesjonalny sprzęt na budowy, do prac ziemnych, wykopów, instalacji, światłowodów. Małe, zwrotne koparki przydają się wszędzie tam, gdzie trzeba uprzątnąć ziemię. Leasing sprzętów CASE to opcja dla firm, które chcą prowadzić kilka inwestycji w jednym czasie. To też świetny sposób na optymalizację biznesu i zwiększenie zysków w przyszłości. Konkurencja nie śpi, a CASE pomaga wygrać wyścig po pierwszeństwo w branży budowlanej. Jeśli zabraknie części, zużyją się lub ulegną uszkodzeniu, wówczas warto pamiętać o punkcie dilera CASE. Dostarcza zarówno maszyny, jak i podzespoły, niezbędne części i serwis. Zakup u dilera jest równie opłacalny, co u producenta. Ciekawe promocje sezonowe i wyprzedaże modeli z końcówek rocznika, to gratka dla firm budowlano – usługowych.

Na każdej budowie maszyny pracują pełną parą. Deweloperzy i inwestorzy spieszą się, gdyż gonią ich terminy. Dlatego diler sprzętów CASE posiada opcje zakupu dostosowane do możliwości różnych klientów. Dla firm małych i średnich oraz dużych korporacji budowlanych. Preferencyjne warunki kredytów to też dobra cecha dilera maszyn.