Czy warto inwestować w depilację laserową?

Jak wiadomo gładkie ciało to marzenie każdej kobiety. Jednak jak się okazuje nie tylko jej, ponieważ coraz częściej jest to również marzenie mężczyzn, którzy nie znoszą codziennego golenia się, podrażnionej i zaczerwienionej skóry czy zacięć po goleniu.

Depilacja laserowa – co warto wiedzieć o zabiegu

depilacja laserowa we WrocławiuKażda z pań wie ile czasu zajmują tradycyjne metody depilacji takie jak golenie maszynką, czynność, którą powtarza się dosyć często z uwagi na szybkie odrastanie włosków czy depilacja woskiem. Ta ostatnia jest również dosyć bolesna przez co niewiele kobiet się na nią decyduje. Zabiegi depilacji laserowej to świetne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy mnóstwo czasu w przyszłości. Wystarczy kilka zabiegów, aby móc pożegnać się z niechcianym owłosieniem raz na zawsze. Zabieg z wykorzystaniem lasera jest bardzo precyzyjny i skuteczny, czego nie można powiedzieć o pozostałych metodach. Jak wygląda taki zabieg? Jest on bardzo prosty. Wystarczy jedynie się położyć i dać działać specjalistce, która za pomocą lasera emitującego wiązkę światła przenikającą w głąb naszej skóry usunie wszystkie włoski. Z kolei tam pochłaniana jest przez melaninę, czyli barwnik znajdujący się w mieszkach włosowych. Ciepło emitowane przez laser sprawia, że zostają uszkodzone mieszki oraz cebulki włosa. Należy jednak pamiętać, że laser nie niszczy komórek znajdujących się obok. Depilacja laserowa we Wrocławiu pozwoli nam na usunięcie niechcianego owłosienia z każdej części naszego ciała, nawet z miejsc bardzo wrażliwych (okolice bikini) i nie powoduje przy tym podrażnień.

Jeśli więc chcemy na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia to warto zdecydować się na depilację laserową pomimo, że w zależności od depilowanej części za jeden zabieg będziemy musieli zapłacić od 100 do nawet 700 zł to w porównaniu z tym co musiałybyśmy wydać na maszynki lub wosk to jest niewiele.