jachty mazury

Czarter jachtów na Mazurach

Zawsze chciałem się wybrać ze swoją małżonką w romantyczny rejs po mazurskich jeziorach. Wiele się bowiem nasłuchałem o tym, że taka wycieczka potrafi znaleźć się na pierwszym miejscu, w rankingu najlepszych w całym związku. Problem polegał tylko na tym, że nie miałem uprawnień do prowadzenia takich jednostek.

Jachty Mazury spełnienień marzeń

jachty mazuryWszyscy chyba wiedzą, że żaden czarter jachtów na mazurach nie wypożyczyłby mi jednostki bez nich. Nie ważne nawet jakie bym miał umiejętności, ponieważ nie miałbym im jak potwierdzić. Oczywiście wiem, że można po prostu pójść na kurs i później podejść do państwowego egzaminu. Jednak nie miałem czasu na taką zabawę, ponieważ byłem zbyt zajęty pracą i własną rodziną. Jednak jeden z moich znajomych uświadomił mi pewnego dnia, że na mazurach czarter oferuje nie tylko jachty Mazury. Powiedział, że mają również takie z silnikiem spalinowym na które nie trzeba nie trzeba żadnych uprawnień. Ucieszyłem się bardzo, że może w końcu będę miał szanse na spełnienie swoich marzeń o takim romantycznym wyjeździe. Wyszukałem więc jakie jachty na mazurach są dostępne z takim silnikiem spalinowym i od razu umówiłem się na termin z wypożyczalniom. Oczywiście nie była to tania sprawa, ponieważ chciałem tam wyjechać w sezonie i m mój facht Mazury musiał mieć wszystkie potrzebne bajery.

Po czasie jednak stwierdzam, że nie żałuje nawet grosza z tych wydanych, na ten wyjazd pieniędzy. Tak jak się spodziewałem były to najlepsze chwile jakie spędziłem w swoim życiu. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się to powtórzyć, może tym razem na jachcie typowo żaglowym.