Czapki z daszkiem w męskich sklepach

Mój malutki synek, który niedawno co był w pieluchach stał się małym mężczyzną. Oczywiście jak to na ten wiek myśli, że jest już dorosły i chce się ubierać w dorosłych sklepach. Czasem mogłam mu coś tam kupić, ale niestety nie wszystkie ubrania w najmniejszym rozmiarze były na niego dobre. Czasem musiałam poudawać, żeby młody dał żyć.

Dorosłe czapki z daszkiem

czapki męskie z daszkiemPrzyszło lato, a więc sezon na mocne słonce. Wiem, że głowę dziecka przed słońcem należy chronić i wybrałam się na zakupy po czapkę z daszkiem. Młody poszedł ze mną więc musieliśmy kupić taką męską w dorosłym sklepie. Na całe szczęście czapki męskie z daszkiem mają regulacje wielkości. Miałam nadzieje, że uda nam się znaleźć coś co będzie mu odpowiadało wyglądem i mi wielkością. Synek wybrał sobie kilka czapek, żeby mógł po przymierzać przed lustrem. Na całe szczęście spodobały mu się te modele które miały regulacje i mogłam zrobić tak że były na niego dobre. Mój syn tak się cieszył z tego, że mógł sobie wybrać czapkę w sklepie dla dorosłych, że pobiegł jeszcze na dział z koszulkami na całe szczęście była tylko jedna która mu się spodobała więc poszukałam najmniejszego rozmiaru i mu kupiłam. Później jak sobie pomyślałam o tych zakupach to stwierdziłam ze czapka to był dobry pomysł, zwłaszcza że ponosi ją dłużej niż te ze sklepów dziecięcych. Ale najważniejsze ze syn był zadowolony.

Postanowiliśmy zrobić jeszcze niespodziankę tacie, mojemu mężowi. Kupiliśmy taką samą czapkę co wybrał syn dla niego i dla syna. Miałam nadzieje, że pomysł na prezent mu się spodoba i tak też było. Teraz oboje chodzą po mieście w takich samych czapkach i wygląda to naprawdę uroczo. Dwaj dorośli mężczyźni w dorosłych czapkach z daszkiem. Jak na nich patrzę to nawet chodzą w tym samym stylu.

Opublikowany w: Moda