Automatyczne bramy wjazdowe

Prowadzę stosunkowo niewielką firmę transportową. Moja flota liczy sobie około dwudziestu siedmiu samochodów. Głównie są to samochody dostawcze do trzech i pół tony, ale mamy również kilka tirów – w licznie ośmiu sztuk. Siedziba mojej działalności gospodarczej mieście się na terenie mojej posiadłości, na które ulokowany jest również mój własny dom.

Bramy otwierane automatycznie – rozwiązania dla skrzydłowych modeli

automatyka do bram skrzydłowychDziałka jest dość spora, dlatego też udało nam się to wszystko razem pomieścić. Mamy tutaj do swojej dyspozycji około pięćdziesiąt siedem arów na samą działalność gospodarczą. Branża ta wiąże się z bardzo częstymi wyjazdami i wjazdami na bazę. Samochody czasem przewijają się przez bramę po kilkaset razy dziennie -jeżeli zliczymy to całościowo. Potrzebowałam dobrego rozwiązanie, tak aby usprawnić wszystkie wyjazdy, a zarazem zachować należyte bezpieczeństwo na terenie mojej posesji oraz na działce należącej do mojej firmy. Szukam rozwiązania w sieci – sprawdziłam tysiące stron z poradnikami i inspiracjami. Również międzynarodowe strony internetowe nie były mi obce. Najlepszym rozwiązaniem okazała się automatyka do bram skrzydłowych. Z racji tego, iż posiadam trzy oddzielne bramy – jedna do wyjazdu, druga do wjazdu samochodów dostawczych oraz tirów, a także ta trzecia, które jest moją prywatną bramą prowadzącą na posesję, gdzie zlokalizowany jest mój dom rodzinny. Bramy są drogie, robione specjalnie na zamówienie- kute, bardzo zdobione. Nie chcieliśmy ich wymieniać na nowe automatyczne. Automatyka miała załatwić sprawę. Musieliśmy szukać rozwiązań z bardzo dużą mocą, ponieważ bramy są bardzo ciężkie.

Bramy zautomatyzowane skróciły czas przejazdu samochodów. Zimą okazały się bardzo pomocnym rozwiązaniem, z racji tego, iż nie trzeba już opuszczać samochodu w celu otwarcia bramy. Automatykę zamówiłam również do moich drzwi garażowych.